Каталог
Підібрати обладнання
Повернутися на головну
ATISA взяла участь в переплануванні будівлі

ATISA взяла участь в переплануванні будівлі "URBAN CUBE" в Мілані.

Завод виробник ATISA, який є експертом в області проектування, постачання і конструювання систем вентиляції, здійснив поставку для системи кондиціонування для реконструкції будівлі URBAN CUBE, що займає площу в 15 500 м2, розподілену на десяти поверхах. Будівля, яка є частиною ряду офісних будівель, спроектованих англ. Вітторіо Черетті з 1985 по 1992 рік, в самому серці ділового району Бікокка (Мілан), пройшла комплексну реконструкцію престижною міланською архітектурною фірмою PARK ASSOCIATI.

Завдання: відремонтувати будівлю площею 15 500 м2, що не відповідає сучасним архітектурним стандартам. Проект також включав заміну всієї існуючої огороджувальної конструкції. Нова форма будівлі пожвавлюється завдяки розташуванню двох типів скла, які утворюють великі секції з різних виступом на фасаді – «макро-вікно».

Ремонт повинен був підвищити функціональність і комфорт одночасно. Справжня революція! При цьому, не можна забувати, що повністю скляний фасад будівлі створює великі теплопритокі і забезпечення кондиціонування приміщень є основним завданням.

Компанія ATISA запропонувала використовувати для даного проекту фанкойли нового покоління: середньо-напірні канальні фанкойли серії MF-EC. Цим типом фанкойлів, рекомендованим ATISA і повністю схваленим замовником, можна легко і економічно управляти, завдяки сучасним системам автоматики, а також використання EC двигунів, дані фанкойли легко монтувати завдяки інтеграції пленум боксу в корпус.

Рік: 2019

Проект: URBAN CUBE Viale Sarca 223 – Мілан

Дизайнер: PARK ASSOCIATI – Мілан

Продукція Atisa: блок MF-EC

Клієнт: Bouygues – Мілан

Будь ласка, поверніть свій пристрій!