Каталог
Підібрати обладнання
Повернутися на головну

Оновлена ​​модель насоса ECO Tank

Неможливо уявити систему кондиціонування без відведення конденсату. А в разі, коли конденсат не можна відвести самопливом...

Неможливо уявити систему кондиціонування без відведення конденсату. А в разі, коли конденсат не можна відвести самопливом, обійтися без помпи неможливо. Сьогодні подивимося на оновлену модель насоса відведення конденсату ECO TANK від французької компанії SICCOM.

У комплект поставки входить редуктор, тобто перехідник. Його використовувати не обов’язково. Кабель живлення з аварійної схемою підключення. Її також можна не підключати. Як кажуть, на ваш страх і ризик. А також, два шурупа з дюбелями для кріплення насоса. Інструкція і сам насос.

ECO TANK – це моноблочний, відцентровий насос наливної типу. Використовуваний в системах кондиціонування, холодильних машинах або холодильних вітринах. А також, для конденсаційних газових котлів. Насос може працювати з конденсатом, кислотність якого становить pH 2.5 або більш.

У чому ж полягає його оновлення? Це нова конструкція верхньої кришки надає новому насосу захист в чотири пункти щодо захисту від води.
Насос ECO TANK поставляється в двох варіантах. Це модель з піддоном на один і два літри і модель на два з половиною літра.

У насоса є чотири наливні отвори. Вони закриті, і в разі потреби того чи іншого отвори можна зламати заглушки і під’єднати зливні патрубки до насоса. Вихідна отвір знаходиться з одного боку, але при необхідності ви можете повернути насос в потрібну вам сторону для зручного монтажу вихідного патрубка. Робиться це дуже легко, знімаємо піддон викруткою, повертаємо насос в іншу сторону і фіксуємо в піддоні, ось і все! З внутрішньої сторони насос має поплавок, який має три положення. Вимкнений, включений і коли перелив, спрацьовування за аварійною схемою.

Що стосується основних характеристик насоса. Насос розрахований на триста літрів на годину з максимальним підйомом конденсату на чотири і шість метрів.

Інші статті

ENTRESSE- надійний захисник дверних отворів.

ENTRESSE- надійний захисник дверних отворів.

Поєднання продуктивності, якості та дизайну при низькій вартості.

ATISA взяла участь в переплануванні будівлі “URBAN CUBE” в Мілані.

ATISA взяла участь в переплануванні будівлі “URBAN CUBE” в Мілані.

Завод виробник ATISA, який є експертом в області проектування, постачання і конструювання систем вентиляції, здійснив поставку для системи кондиціонування для реконструкції будівлі URBAN CUBE, що займає площу в 15 500 м2, розподілену на десяти поверхах. Будівля, яка є частиною ряду офісних будівель, спроектованих англ. Вітторіо Черетті з 1985 по 1992 рік, в самому серці ділового […]

Для чого потрібні помпи відводу конденсату?

Для чого потрібні помпи відводу конденсату?

Як правило, з цього приводу існує безліч суперечок серед інсталяторів (монтажників)...

Огляд вентилятора FRESH INTELLIVENT ICE

Огляд вентилятора FRESH INTELLIVENT ICE

Вентилятор Intellivent ICE поставляється в картонній коробці на якій зроблено акцент на додаткову комплектацію. Це дизайнерська фронт-панель...

Будь ласка, поверніть свій пристрій!