Каталог
Підібрати обладнання
Повернутися на головну
Для чого потрібні помпи відводу конденсату?

Для чого потрібні помпи відводу конденсату?

Як правило, з цього приводу існує безліч суперечок серед інсталяторів (монтажників)...

Як правило, з цього приводу існує безліч суперечок серед інсталяторів (монтажників). У більшості випадків все монтажники, по можливості, ухиляються від монтажу помпи відведення конденсату з тієї причини, що відвести конденсат можна самопливом. Але всі знають, що при установці такої системи потрібно витримати ухил зливної труби конденсату. А коли внутрішній блок кондиціонера перебувати далеко від фасаду, виникають конфлікти з замовником. Так як щоб прокласти довгу трасу відведення конденсату потрібно штроба в стіні або декоративний короб. І те й інше псує існуючий ремонт і збільшує вартість монтажу. Варто зауважити, що існують і інші проблеми, пов’язані з витіканням конденсату на підвіконня сусідів і мокрий фасад. Про це можна спорти, але ми зараз говоримо про той випадок, коли замовник ставить такі умови:

 1. На фасад виводити дренаж можна.
 2. Робити довгу штробу можна

Причин цих двох умов може бути кілька і для пояснення звернулися щодо мінімум ще одна стаття. А зараз повертаємося до того, що ж робити? Можна проштробити менше і вивести дренаж в ливневки, каналізацію та інші доступні місця використовуючи додаткове обладнання, і мова зараз про насос відведення конденсату.

Саме він впоратися з перепадами висот між трубкою відведення конденсату у внутрішньому блоці кондиціонера і кінцевому пункті зливу конденсату в приміщенні.
Так насос робить додаткові шуми в системи кондиціонування. Але вони настільки мінімальні, що насос можна ставити у внутрішній блок кондиціонера. А якщо є можливість заховати його в підшивними зону стелі або сусіднього приміщення, наприклад, коридор або кухня. В такому випадку ви зовсім убезпечите себе від зайвих шумів.

Що стосується обслуговування. Насос, як і в цілому вся система кондиціонування вимагає обслуговування. Бажано, хоча б один раз на рік. Тому, кажучи про обслуговування ви так чи інакше будете чистити дренаж, незалежно від того, чи варто в кондиціонері насос чи ні.

Якщо говорити про плюси і мінуси, то можна виділити наступне:
плюси:

 1. Дренаж можна відводити на великі відстані і без всяких ухилів;
 2. Насос можна заховати у внутрішньому блоці кондиціонера;
 3. Насос можна встановити віддалено від внутрішнього блоку кондиціонера.
  мінуси:
 4. Насос вимагає додаткового часу на монтаж системи кондиціювання в цілому;
 5. Насос – це можливо дорожче, ніж руйнувати стіну (потрібно розглядати кожен
  конкретний випадок окремо);
 6. Насос видає додатковий шум.

У висновку хотілося б сказати. Насоси відведення конденсату потрібні для вирішення конкретного завдання. Уникати монтажу без насоса, є складним завданням, коли кондиціонер встановлюється далеко від фасадних стін. І ті люди, які говорять, що не використовують помпи для відведення конденсату просто не роблять складні монтажі. Адже монтажі кондиціонерів в ТРЦ, офісних центрах, готелях та інших комерційних будівлях рідко обходяться без монтажу помпи відведення конденсату в системи кондиціонування.

Інші статті

ENTRESSE- надійний захисник дверних отворів.

ENTRESSE- надійний захисник дверних отворів.

Поєднання продуктивності, якості та дизайну при низькій вартості.

ATISA взяла участь в переплануванні будівлі “URBAN CUBE” в Мілані.

ATISA взяла участь в переплануванні будівлі “URBAN CUBE” в Мілані.

Завод виробник ATISA, який є експертом в області проектування, постачання і конструювання систем вентиляції, здійснив поставку для системи кондиціонування для реконструкції будівлі URBAN CUBE, що займає площу в 15 500 м2, розподілену на десяти поверхах. Будівля, яка є частиною ряду офісних будівель, спроектованих англ. Вітторіо Черетті з 1985 по 1992 рік, в самому серці ділового […]

Огляд вентилятора FRESH INTELLIVENT ICE

Огляд вентилятора FRESH INTELLIVENT ICE

Вентилятор Intellivent ICE поставляється в картонній коробці на якій зроблено акцент на додаткову комплектацію. Це дизайнерська фронт-панель...

Оновлена ​​модель насоса ECO Tank

Оновлена ​​модель насоса ECO Tank

Неможливо уявити систему кондиціонування без відведення конденсату. А в разі, коли конденсат не можна відвести самопливом...

Будь ласка, поверніть свій пристрій!