Каталог
Підібрати обладнання
Повернутися на головну
Для чого потрібні помпи відводу конденсату?

Для чого потрібні помпи відводу конденсату?

Як правило, з цього приводу існує безліч суперечок серед інсталяторів (монтажників)...

Як правило, з цього приводу існує безліч суперечок серед інсталяторів (монтажників). У більшості випадків все монтажники, по можливості, ухиляються від монтажу помпи відведення конденсату з тієї причини, що відвести конденсат можна самопливом. Але всі знають, що при установці такої системи потрібно витримати ухил зливної труби конденсату. А коли внутрішній блок кондиціонера перебувати далеко від фасаду, виникають конфлікти з замовником. Так як щоб прокласти довгу трасу відведення конденсату потрібно штроба в стіні або декоративний короб. І те й інше псує існуючий ремонт і збільшує вартість монтажу. Варто зауважити, що існують і інші проблеми, пов’язані з витіканням конденсату на підвіконня сусідів і мокрий фасад. Про це можна спорти, але ми зараз говоримо про той випадок, коли замовник ставить такі умови:

 1. На фасад виводити дренаж можна.
 2. Робити довгу штробу можна

Причин цих двох умов може бути кілька і для пояснення звернулися щодо мінімум ще одна стаття. А зараз повертаємося до того, що ж робити? Можна проштробити менше і вивести дренаж в ливневки, каналізацію та інші доступні місця використовуючи додаткове обладнання, і мова зараз про насос відведення конденсату.

Саме він впоратися з перепадами висот між трубкою відведення конденсату у внутрішньому блоці кондиціонера і кінцевому пункті зливу конденсату в приміщенні.
Так насос робить додаткові шуми в системи кондиціонування. Але вони настільки мінімальні, що насос можна ставити у внутрішній блок кондиціонера. А якщо є можливість заховати його в підшивними зону стелі або сусіднього приміщення, наприклад, коридор або кухня. В такому випадку ви зовсім убезпечите себе від зайвих шумів.

Що стосується обслуговування. Насос, як і в цілому вся система кондиціонування вимагає обслуговування. Бажано, хоча б один раз на рік. Тому, кажучи про обслуговування ви так чи інакше будете чистити дренаж, незалежно від того, чи варто в кондиціонері насос чи ні.

Якщо говорити про плюси і мінуси, то можна виділити наступне:
плюси:

 1. Дренаж можна відводити на великі відстані і без всяких ухилів;
 2. Насос можна заховати у внутрішньому блоці кондиціонера;
 3. Насос можна встановити віддалено від внутрішнього блоку кондиціонера.
  мінуси:
 4. Насос вимагає додаткового часу на монтаж системи кондиціювання в цілому;
 5. Насос – це можливо дорожче, ніж руйнувати стіну (потрібно розглядати кожен
  конкретний випадок окремо);
 6. Насос видає додатковий шум.

У висновку хотілося б сказати. Насоси відведення конденсату потрібні для вирішення конкретного завдання. Уникати монтажу без насоса, є складним завданням, коли кондиціонер встановлюється далеко від фасадних стін. І ті люди, які говорять, що не використовують помпи для відведення конденсату просто не роблять складні монтажі. Адже монтажі кондиціонерів в ТРЦ, офісних центрах, готелях та інших комерційних будівлях рідко обходяться без монтажу помпи відведення конденсату в системи кондиціонування.

Інші статті

АКЦІЯ! На Mini Flowatch 2 COMFORT.

АКЦІЯ! На Mini Flowatch 2 COMFORT.

АКЦІЯ!!! До Дня Народження РЄОЛ! Ми знижуємо роздрібну вартість насосу Mini Flowatch 2 COMFORT. Від 117€ до 95€. Кількість на акційні товари обмежено. Акція діє з 8 листопада включно до 30 листопада 2021 року. Якщо Вас зацікавила наша пропозиція звертайтеся за нижче вказаними контактами: ТОВ “РЄОЛ” 098 044 7551 info@reol.com.ua

Mini FLOWATCH 3 WIFI – насос відводу конденсата від виробника SICCOM.

Mini FLOWATCH 3 WIFI – насос відводу конденсата від виробника SICCOM.

Зустрічайте нову модель насосу відводу конденсата з вбудованим модулем WIFI. Контролюй стан кондиціонера віддалено. Економ свій час на сервіс.

Нова модель Mini Flowatch COMFORT.

Нова модель Mini Flowatch COMFORT.

Самий тихій насос для відводу конденсату. Підходить для монтажу в спальних кімнатах. Для кондиціонері холодопродуктивністю до 10 кВт по холоду.

Новинка, побутовий вентилятор PAX NORTE Black

Новинка, побутовий вентилятор PAX NORTE Black

Вентилятор побутового призначення, від шведського виробника PAX, Norte Black. Вентилятор чорного кольору з СОФТ ТАЧ покриттям.

DAPHNE – вентиляційна установка з рекуперацією тепла.

DAPHNE – вентиляційна установка з рекуперацією тепла.

Пропонуємо Вам розглянути вентиляційну установку, від чеського виробника 2VV, серії «DAPHNE».

Оновлений сертифікат дистриб’ютора SICCOM

Оновлений сертифікат дистриб’ютора SICCOM

Ви можете переглянути оновлений сертифікат, перходьте за посиланням в статті.

ENTRESSE- надійний захисник дверних отворів.

ENTRESSE- надійний захисник дверних отворів.

Поєднання продуктивності, якості та дизайну при низькій вартості.

ATISA взяла участь в переплануванні будівлі “URBAN CUBE” в Мілані.

ATISA взяла участь в переплануванні будівлі “URBAN CUBE” в Мілані.

Завод виробник ATISA, який є експертом в області проектування, постачання і конструювання систем вентиляції, здійснив поставку для системи кондиціонування для реконструкції будівлі URBAN CUBE, що займає площу в 15 500 м2, розподілену на десяти поверхах. Будівля, яка є частиною ряду офісних будівель, спроектованих англ. Вітторіо Черетті з 1985 по 1992 рік, в самому серці ділового […]

Огляд вентилятора FRESH INTELLIVENT ICE

Огляд вентилятора FRESH INTELLIVENT ICE

Вентилятор Intellivent ICE поставляється в картонній коробці на якій зроблено акцент на додаткову комплектацію. Це дизайнерська фронт-панель...

Оновлена ​​модель насоса ECO Tank

Оновлена ​​модель насоса ECO Tank

Неможливо уявити систему кондиціонування без відведення конденсату. А в разі, коли конденсат не можна відвести самопливом...

Будь ласка, поверніть свій пристрій!