Каталог
Підібрати обладнання
Повернутися на головну

Огляд вентилятора FRESH INTELLIVENT ICE

Вентилятор Intellivent ICE поставляється в картонній коробці на якій зроблено акцент на додаткову комплектацію. Це дизайнерська фронт-панель...

Вентилятор Intellivent ICE поставляється в картонній коробці на якій зроблено акцент на додаткову комплектацію. Це дизайнерська фронт-панель і дві напрямні для повітря, 100 і 120 мм. відповідно. Разом з цим на коробці вказані технічні характеристики і гарантійний термін п’ять років. Саме п’ять років становить гарантійний термін цього вентилятора.

Відкриваючи коробку нас зустрічає вентилятор, який захищений для транспортування спіненим поліетиленом.

Далі нас чекає мануал на багатьох мовах, в тому числі англійською та російською мовами. З ним ми ознайомимося пізніше коли будемо говорити про налаштування та монтажі.

Піднімаючи картон за спеціальний виступ ми бачимо нанесену карту-креслення для зручного монтажу. Саме вона дозволяє зручніше нанести на стелю або стіну мітки під монтажні отвори.

А на зворотному боці карти прикріплені ті ж направляючі повітря зазначеним на упаковці.

Ну і наостанок, декоративна накладка, яка в свою чергу виконує три функції:

Це спрямовує дифузор повітря, вона ж закриває панель управління з підсвічуванням, а також несе декоративний характер в інтер’єрі приміщення.

Говорячи про Intellivent ICE, з великою впевненістю можна сказати, що це потужний вентилятор. Ну а для того щоб переконатися в цьому, розглянемо його технічні характеристики.

Як ви бачите, максимальний потік повітря, становить 140 метрів кубічних на годину. А максимальний тиск 57 Паскалі. При цьому по шумовим характеристикам, цифра становить всього 19 децибел. Споживає вентилятор від 2 до 5 Ватт на годину, в залежності від режиму роботи.

Intellivent ICE має клас захисту IP44. Цього в повній мірі достатньо для монтажу в приміщеннях з підвищеною вологістю.

Говорячи про схемах підключення, вентилятор можна під’єднати до харчування в трьох варіантах:

Першим варіантом є постійне підключення до мережі. В цьому випадку вентилятор буде працювати постійно і відпрацьовувати заводські настройки.

Другий варіант дозволяє підключити зовнішній датчик світла. Цей випадок виручає, коли вентилятор встановлений за перегородкою. У такому варіанті вентилятор буде спрацьовувати по зовнішньому датчику світла. Опція цього вентилятора дозволяє зробити відкладений старт на 2 хвилини, при включенні зовнішнього датчика світла. А після виключення вентилятор відпрацьовує 15 або 30 хвилин.

Третій варіант, підключення з використанням вимикача. Такий варіант дозволяє примусово включати вентилятор. При цьому вентилятор підключається до постійного живлення клемою ель (L), зазначеної на схемі. Іншими словами постійна фаза. Але при цьому через вимикач проходить також фаза і вона приєднується до іншої клеми, яка позначена на схемі буквами SL.

Таким чином у другому і в третьому варіанті потрібно додатково встановлювати зворотний клапан, так як вентилятор не буде працювати постійно.

Індикація цієї кнопки загоряється різними кольорами залежно від функції.

• Коли кнопка не горить, вентилятор або вимкнений, або він працює в безперервному режимі.

• Синє підсвічування кнопки функцій говорить про підвищену вологість в приміщенні.

• Якщо синій індикатор блимає, це означає, що вентилятор відпрацьовує по датчику вологості. Тобто він включається в режим видалення вологи.

• Зелений індикатор говорить, що включений датчик якості повітря.

• Фіолетовий колір кнопки говорить про те, що вентилятор працює в режимі провітрювання.

• Жовтий колір кнопки – вентилятор працює за таймером.

• Якщо жовтий колір блимає. Це означає, що таймер веде зворотний відрахування часу. Миготіння прискорюється ближче до кінця часу відпрацювання.

Натиснувши кнопку функцій, все символи кнопок окремих функцій загоряються. Щоб вибрати будь-яку з функцій потрібно натиснути необхідну вам кнопку. А далі слідуємо інструкції.

Вентилятор оснащений таймером вибігу і відкладеним стартом. А також датчиками вологості, світла і якості повітря.

Повертаємося до інструкції і бачимо, що натиснувши на кнопку таймера один раз ми включаємо таймер вибігання на п’ятнадцять (15) хвилин, натиснувши вдруге таймер виставить час вибігу на тридцять (30) хвилин. Разом з цим ми можемо налаштувати обертів вентилятора. Тобто іншими словами ми програмуємо вентилятор на кількість часу вибігу і потужність при відпрацюванні вентилятором функції таймер вибігу.

Для того щоб вимкнути відкладений старт, потрібно утримувати кнопку таймера дві секунди. В цей час індикатори блимають три рази. Відкладений старт виставлений на дві хвилини і не регулюється за часом.

Щодо датчика вологості. Для регулювання цієї функції потрібно знову натиснути кнопку функцій і вибрати піктограму, тобто кнопку контролю вологості. Тут можна вибрати чутливість датчика, точніше кажучи, швидкість спрацьовування датчика вологості. Повторне натискання дає вам вибір будь-якого варіанта. Для переходу вперед для вибору спрацьовування, потрібно натиснути і утримувати кнопку контролю вологості дві секунди. А також як і з програмування таймера, контроль вологості можна запрограмувати на кількість оборотів при включенні датчика вологості. Іншими словами ми вибираємо потужність на якій буде працювати вентилятор коли датчик вологості помітить вологу в приміщенні.

Кнопки Постійна робота. Натискаємо раз, функція включилася. Натискаємо і тримаємо до виключення індикатора і функція вимкнеться. Також можемо налаштувати кількість оборотів в безперервному режимі. Знову ж уточнюю. Це стосується обертів постійної роботи вентилятора.

І залишилася остання кнопка, яка відповідає за датчик світла і датчик якості повітря. Якщо ви помітили поруч з кнопками є додаткові індикатори. Так у випадку з кнопкою датчиків світла і якості повітря, верхній відповідає за включення датчика світла, нижній щодо включення датчика якості повітря. Натиснувши один раз включається датчик світла, натиснувши вдруге включається датчик якості повітря, а датчик світла вимикається. Натиснувши втретє включаться обидва датчика і на четвертий раз вони обидва згаснуть. Ну і вибираючи кількість обертів вентилятора з відпрацювання функцій датчика світла і датчика якості повітря зверніть увагу, що регулювання обертів при відпрацюванні по датчику світла повністю збігаються, а точніше вони одні й ті ж, що і в таймера. А що стосуються оборотів для відпрацювання по датчику якості повітря вони ідентичні оборотами встановлені по датчику вологості.

Як повернути до заводських налаштувань?

Натисніть двічі на кнопку функцій і тримайте її не менше 5 секунд.

Також вентилятор запрограмований на функцію провітрювання. Якщо вентилятор не спрацьовував ні по одному з датчиків. Наприклад, ви поїхали у відпустку і в приміщення ніхто не входив. І там постійно тримається вологість і не включається світло протягом 26 годин, вентилятор включається на 60 хвилин. Ця функція не працює в режимі постійна робота вентилятора.

Заводом виробником вентилятор працює в режимі постійна робота, з наступними показниками:

Постійна робота вентилятора на потужності 36 метрів кубічних на годину.

Функція провітрювання на 60 хвилин.

Таймер 73 метра кубічних на годину.

Автоматичний контроль вологості включається з потужністю в 100 метрів кубічних на годину.

А найцікавішим елементом управління налаштуванням вентилятора є те, що вентилятор можна управляти зі смартфона за допомогою блютуз. Як з Андроїд ОС, так Ай ОС. На сьогоднішній день в Україні вже є користувачі які облюбували використання цього вентилятора і з великим задоволенням рекомендують його своїм знайомим. Ну а якщо вас зацікавив вентилятор Intellivent ICE від компанії Fresh, ви можете звернутися до офіційного представника в Україні, компанії РЕОЛ.

Інші статті

АКЦІЯ! На Mini Flowatch 2 COMFORT.

АКЦІЯ! На Mini Flowatch 2 COMFORT.

АКЦІЯ!!! До Дня Народження РЄОЛ! Ми знижуємо роздрібну вартість насосу Mini Flowatch 2 COMFORT. Від 117€ до 95€. Кількість на акційні товари обмежено. Акція діє з 8 листопада включно до 30 листопада 2021 року. Якщо Вас зацікавила наша пропозиція звертайтеся за нижче вказаними контактами: ТОВ “РЄОЛ” 098 044 7551 info@reol.com.ua

Mini FLOWATCH 3 WIFI – насос відводу конденсата від виробника SICCOM.

Mini FLOWATCH 3 WIFI – насос відводу конденсата від виробника SICCOM.

Зустрічайте нову модель насосу відводу конденсата з вбудованим модулем WIFI. Контролюй стан кондиціонера віддалено. Економ свій час на сервіс.

Нова модель Mini Flowatch COMFORT.

Нова модель Mini Flowatch COMFORT.

Самий тихій насос для відводу конденсату. Підходить для монтажу в спальних кімнатах. Для кондиціонері холодопродуктивністю до 10 кВт по холоду.

Новинка, побутовий вентилятор PAX NORTE Black

Новинка, побутовий вентилятор PAX NORTE Black

Вентилятор побутового призначення, від шведського виробника PAX, Norte Black. Вентилятор чорного кольору з СОФТ ТАЧ покриттям.

DAPHNE – вентиляційна установка з рекуперацією тепла.

DAPHNE – вентиляційна установка з рекуперацією тепла.

Пропонуємо Вам розглянути вентиляційну установку, від чеського виробника 2VV, серії «DAPHNE».

Оновлений сертифікат дистриб’ютора SICCOM

Оновлений сертифікат дистриб’ютора SICCOM

Ви можете переглянути оновлений сертифікат, перходьте за посиланням в статті.

ENTRESSE- надійний захисник дверних отворів.

ENTRESSE- надійний захисник дверних отворів.

Поєднання продуктивності, якості та дизайну при низькій вартості.

ATISA взяла участь в переплануванні будівлі “URBAN CUBE” в Мілані.

ATISA взяла участь в переплануванні будівлі “URBAN CUBE” в Мілані.

Завод виробник ATISA, який є експертом в області проектування, постачання і конструювання систем вентиляції, здійснив поставку для системи кондиціонування для реконструкції будівлі URBAN CUBE, що займає площу в 15 500 м2, розподілену на десяти поверхах. Будівля, яка є частиною ряду офісних будівель, спроектованих англ. Вітторіо Черетті з 1985 по 1992 рік, в самому серці ділового […]

Для чого потрібні помпи відводу конденсату?

Для чого потрібні помпи відводу конденсату?

Як правило, з цього приводу існує безліч суперечок серед інсталяторів (монтажників)...

Оновлена ​​модель насоса ECO Tank

Оновлена ​​модель насоса ECO Tank

Неможливо уявити систему кондиціонування без відведення конденсату. А в разі, коли конденсат не можна відвести самопливом...

Будь ласка, поверніть свій пристрій!